Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Apel Samorządowy- podsumowanie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 18 czerwca 2018 roku odbył się apel dla klas 4-7 zorganizowany przez Samorząd Uczniowski będący podsumowaniem całego roku szkolnego. Pani Dyrektor Bożena Ćwiklińska wręczyła dyplomy dla klasy, która uzyskała najwyższą średnią ocen - otrzymali go uczniowie klasy 6a za średnią 4,42, a także dla klasy z najwyższą frekwencją - dyplom przypadł klasie 7d, która miała niemal 92% frekwencję! Wszyscy uczniowie z tych klas otrzymali oprócz dyplomów drobne upominki. Gratulujemy!

Samorząd nagrodził też klasy najbardziej aktywne w tym roku szkolnym. Zaszczytny ten tytuł otrzymały dwie klasy: 5a i 7d. Uczniowie z powyższych klas zebrali najwięcej makulatury i nakrętek, które tradycyjnie przekazane zostały na cele charytatywne. Łącznie we wszystkich klasach zebraliśmy 1419 kg makulatury i 132035 sztuk nakrętek!

 

Nagrodziliśmy również dyplomami i książkami uczniów którzy szczególnie aktywnie włączali się w działalność Samorządu Uczniowskiego, a także naszych wolontariuszy. Mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym uczniów takich będzie jeszcze więcej. Wszystkich Was zapraszamy i zachęcamy do udziału w akcjach organizowanych przez SU.

Ostatni apel w roku szkolnym to doskonała okazja do podsumowania naszych sukcesów i osiągnięć w różnego rodzaju szkolnych konkursach przedmiotowych z: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, przyrody biologii, geografii, chemii, muzyki, plastyki oraz informatyki. Laureaci konkursów otrzymali gratulacje, dyplomy i drobne upominki.

Podsumowanie roku szkolnego dla klas 1-3 odbyło się 20 czerwca. Uczniowie biorący udział w licznych konkursach szkolnych zostali nagrodzeni dyplomami, upominkami oraz gromki brawami!

Okazuje się, że wielu uczniów rozwija swoje pasje i chętnie bierze udział w konkursach organizowanych w naszej szkole, z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a także wspaniałych, zasłużonych (bardziej lub mniejPuszcza oczko) ale niewątpliwie oczekiwanych WAKACJI!

Opiekunowie SU

Iwona Janowska

Beata Przybysz

Zestawienie:

Zbiórka makulatury:

I miejsce klasa 7d - 505,5 kg

II miejsce klasa 5a - 458 kg

III miejsce klasa 6b - 121 kg

Zbiórka nakrętek:

I miejsce klasa 7d - 38 731 szt.

II miejsce klasa 5a - 35 188 szt.

III miejsce klas 7b - 15 356 szt.

 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio