Witamy w serwisie SP 73          Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły      Wychowanie przez Sukces

Drukuj Email

Śniadaniowa klasa

Konkurs dla klas 2-3

Dzieci w wieku szkolnym muszą przede wszystkim jeść regularnie i nie pomijać żadnego z posiłków. Najważniejszym z nich jest śniadanie. Zapewnia ono organizmowi 25% potrzebnej energii, dostarcza niezbędnych witamin i mikroelementów, a dzięki temu pozwala na szybsze przetwarzanie informacji i przyswajanie wiedzy.

Konkurs "Śniadaniowa Klasa" jest skierowany do dzieci z klas II–III i ich rodziców.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie przez uczniów i nauczyciela zdrowego i pożywnego drugiego śniadania w klasie, a także odpowiednie udokumentowanie swojej pracy. Mogą to być więc zdjęcia, prace plastyczne, wierszyki itp. Organizator pozostawił dzieciom pełną dowolność w sposobie dokumentacji. Wspólny posiłek powinien być poprzedzony lekcją na temat zdrowego odżywiania.

 

Nadesłane zdjęcia z opisami efektów pracy oraz hasła i wierszyki zachęcające do zdrowego trybu życia zostaną ocenione przez jury. Najlepsze trzy prace zostaną specjalnie nagrodzone, zaś wszyscy uczestnicy akcji otrzymają nagrodę gwarantowaną.

Konkurs "Śniadaniowa Klasa" trwa od 24 września 2012 r. do 17 listopada 2012 r..

Więcej informacji o Konkursie na stronie organizatora: http://www.sniadaniowaklasa.pl/

 


 

ADOPCJA SERCA

więcej...

Strona dla Rodziców

REKRUTACJA

informacje 2017/2018

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio