• AKTUALNOŚCI w szkole

• Ślubowanie klasy 1a

• Pasowanie na ucznia to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły.

• Dzisiaj, tj. 14 października, złożyliśmy ślubowanie w obecności Sztandaru, Dyrekcji Szkoły, Rodziców i uczących nas nauczycieli. Uroczystość prowadziła wychowawczyni Pani Marzena Mrozińska. Po odśpiewaniu hymnu i złożeniu przysięgi Pani Dyrektor pasowała nas na uczniów SP 73. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymaliśmy tarcze z logo szkoły, dyplomy oraz drobne prezenty.

Cała uroczystość odbyła się zgodnie z wymogami sanitarnymi, tak więc niestety ominął nas słodki poczęstunek. Niemniej jednak humory nam bardzo dopisywały, ponieważ dzisiaj, oficjalnie staliśmy się  uczniami SP73.

Zapraszamy do galerii Ślubowanie klasy 1a

Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia.

Uczniowie 1a

• Wróć do listy artykułów