• Koduj z Gigantami - bezpłatne zajęcia z programowania dla klas 1-8

• Nie masz pomysłu na najbliższe ferie zimowe? Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji „Koduj z Gigantami” - bezpłatnych zajęciach warsztatowych z programowania dla uczniów klas 1 - 8.
        • Koduj z Gigantami to największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce, którego organizatorem jest szkoła Giganci Programowania, patrner naszego konkursu Praski Turniej Scratcha.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Szyfry i zagadki”. Uczestnicy przeniosą się do świata szyfrów i zagadek, które będą odkodowywać pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Celem akcji jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Zajęcia są bezpłatne, organizowane w formie warsztatów stacjonarnych lub online. Trwają od 5 do 27 lutego 2022r.

Wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Zapisy już się rozpoczęły, liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy uczniów klas 1-8 do uczestnictwa w ciekawych zajęciach

Grażyna Chmielewska