• E-Lekcje klasy 1-3

• E-Lekcje! dla uczniów klas 3a i 3b!

• 17.03.2020
        • Szanowni Państwo, Kochane Dzieci!

Przesyłamy zadania i zagadnienia do realizacji w dniach 16.03- 20.03.2020r.

• Język polski:

♦ przypomnij sobie jak należy napisać zaproszenie i list,

♦ napisz zaproszenie na przedstawienie i list do mnie (kl. 3a – p. Marzena Mrozińska, kl. 3b – p. Iwona Elznerowicz) na dowolny temat i wyślij te prace pisemne w wiadomościach do swojej pani nauczycielki na Librusie,

♦ skorzystaj z bezpłatnej strony PISUPISU. PL – wykonaj 10 pierwszych ćwiczeń z zakładki Ortografia – rz i ż – klasa 3. Uzyskane wyniki umieść najpóźniej w piątek (20.03.20r. ) na Librusie w wiadomościach.

Matematyka:

Klasa 3a

Wykonaj wszystkie ćwiczenia i zadania z 3 części ćwiczeń Nowi Tropiciele (ćwiczenia sprawdzę po powrocie do szkoły).

Klasy 3a i 3b

Skorzystaj z bezpłatnej strony MATZOO.PL  - wykonaj wszystkie ćwiczenia z zakładki Figury – klasa 3. Uzyskane wyniki umieść najpóźniej w piątek (20.03.20r. ) na Librusie w wiadomościach.

Plastyka:

Wykonaj pracę plastyczną – Wiosna  - technika, format dowolne. Jeśli to możliwe zrób zdjęcie swojej pracy i wyślij je MMS/ SMS na nr telefonu swojej pani nauczycielki, lub jeśli potrafisz zamieść w wiadomościach na Librusie ( trzeba dołączyć załącznik). Prace plastyczne należy przynieść do szkoły po wznowieniu zajęć szkolnych.

WF:

Ćwicz codziennie przez co najmniej 10 minut.

Kolejne zadanie do wykonania pojawią się niebawem. Proszę śledzić stronę szkoły i Librus. Miłej pracy.

Dbajcie o Siebie !!!

Ściskamy mocno!!!