• Biblioteczne wiadomości

• Nowe książki w szkolnej bibliotece!

• 27.10.2022 23:57
        • Nowości wydawnicze zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – Priorytet 2, są już w naszej bibliotece. Około 500 nowiutkich, pachnących jeszcze świeżością książek.
        • Otrzymaliśmy 7 ogromnych pudeł pełnych książek. Większość pozycji pochodzi z wyboru samych uczniów oraz nauczycieli, wychowawców, polonistów oraz propozycji opracowanych przez bibliotekę szkolną.

Zakupiono niezwykle interesujące i piękne książki: lektury, literaturę popularnonaukową, literaturę obcojęzyczną głównie w języku angielskim, literaturę piękną - powieści historyczne, obyczajowe, sensacyjne, przygodowe, podróżnicze, fantasy.

nowe książki w szkolnej bibliotecenowe książki w szkolnej bibliotecenowe książki w szkolnej bibliotece

Zdjęcia wykonano aparatem Nikon D5600, zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości

Doposażenie biblioteki szkolnej w atrakcyjne dla uczniów książki ułatwi realizację celów w zakresie edukacji czytelniczej określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego oraz będzie wpływać na rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży.

Mam nadzieję, że zakupione książki będą cieszyć się zainteresowaniem czytelników.

Zapraszam do biblioteki szkolnej!

Martyna Kozłowska

Bibliotekarz szkolny