• Konkursy Pozaszkolne

• Praski Turniej Scratcha

• Szukasz pomysłu na wakacje? Chcesz przeżyć fascynującą przygodę? Nasza propozycja jest dla Ciebie!
          Zapraszamy na inspirujące Wakacje ze Scratchem – weź udział w Praskim Turnieju Scratcha!

• Wakacje to idealny czas na swobodne rozwijanie pasji i zainteresowań, na zdobywanie nowych umiejętności. Ogrom wolnego czasu warto wykorzystać nie tylko na zasłużony odpoczynek i zabawę, ale również na rozwijanie kreatywności i przyswajanie nowej, przydatnej wiedzy. A przecież programowanie w Scratchu jest świetną zabawą!

Podejmij wyzwanie! Zabierz ze sobą na wakacje Scratcha. Możecie razem przeżyć fantastyczne przygody, zarówno wymarzone powstałe w Twojej wyobraźni, jak i realne, w których będziesz uczestniczyć

Chcesz wziąć udział w Turnieju?

Załóż konto, jeżeli go jeszcze nie masz, na platformie https://scratch.mit.edu. Stwórz nową, zupełnie nierealną lub przedstaw swoją prawdziwą przygodę wakacyjną, mogą być wszystkie. Zgłoś Swoją pracę do konkursu.

Praski Turniej Scratcha jest adresowany do uczniów klas 4-6 praskich szkół podstawowych. Organizatorami konkursu są: Dzielnica Praga Północ m.st. Warszawy oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w Warszawie.

Czekamy na Wasze prace do 5 września 2020 r. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden projekt programu Scratch, na podstawie własnego pomysłu.

Dla Laureatów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy mają zapewnionych wiele pozytywnych wrażeń.

Więcej informacji na temat Konkursu, tematyki prac, zasad uczestnictwa przedstawiamy na stronie Praskiego Turnieju Scratcha

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu

Karta Rejestracji

Terminarz konkursu