• Konkurs Poetycki

• Wspominając świętego Jana Pawła II spotkaliśmy się w poniedziałek 7 października, by wysłuchać recytacji wierszy religijnych.

• Nagradzaliśmy brawami ciekawe i płomienne interpretacje poezji. Wspieraliśmy się wzajemnie i podziwialiśmy umiejętności uczniów. Klasy najmłodsze reprezentowała Blanka Pazik z 2b, klasy 4-6 Magda Słowik, Zuzanna Czuj, Julia Kamińska i Piotr Skłodowski z 6b oraz Dominik Trzpil, Ania Soseyan i Ania Maciejewska z 5c. Klasy najstarsze reprezentowali Kinga Niemirska i Piotr Ziułkowski z klasy 7a.

Jury, w którym zasiadały panie katechetki Paulina Prokop i Joanna Sielecka,  wybrało finalistów, którzy 19 października będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu:

I. Klasy  1-3

1. Blanka Pazik

II. Klasy 4-6

1. Piotr Skłodowski

2. Zuzanna Czuj

3. Dominik Trzpil

III. Klasy 7-8

1. Piotr Ziułkowski

2. Kinga Niemirska

Gratulujemy wszystkim i trzymamy kciuki za Was w kolejnym etapie!

Joanna Sielecka