• Zostań w domu #zostanwdomu

• Drodzy Uczniowie, zachęcamy do przyłączenia się do społecznej akcji internetowej #zostanwdomu. Celem akcji jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

• Ograniczenie kontaktów społecznych, czy czasowa kwarantanna, może uchronić Was i Waszych bliskich przed zachorowaniem oraz groźnymi powikłaniami związanymi z chorobą.

Apel do Uczniów!

Do 10 kwietnia br. będą zawieszone zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Pamiętajmy, że to nie są ferie ani czas wolny. To jest czas kwarantanny.

1. Nie organizujcie spotkań towarzyskich.

2. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi np. komunikacja miejska, sklepy.

3. Spędzajcie czas w domu.

4. Odpowiedzialnie wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć w szkole. Przeczytajcie ulubioną książkę, spróbujcie  uzupełnić swoją wiedzę lub rozwijajcie kompetencje. Skorzystajcie przy tym z materiałów rekomendowanych przez Waszych nauczycieli.

5. Przestrzegajcie zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.

Małgorzata Komosa

Angelika Lipke