• AKTUALNOŚCI

• Centrum Mistrzostwa Informatycznego w SP 73

• Projekt Centrum Mistrzostwa Informatycznego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w Warszawie

Nieważne, czy wiesz, co to algorytm, czy nie. Naucz się profesjonalnego programowania i zapanuj nad algorytmami. Poznaj informatykę od podszewki.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w normalnym trybie 1 września 2020 r. Zapraszamy uczniów klas 0-8 do szkoły na spotkania z wychowawcami według poniższego harmonogramu

• Podsumowanie pracy koła chemicznego

• W ramach zajęć koła chemicznego zainteresowani uczniowie klas siódmych i ósmych zdobywali dodatkową wiedzę na temat właściwości i roli substancji chemicznych występujących w przyrodzie.
          • Gimnastyka sportowa online

• Mimo trudnego dla nas czasu, nasze szkolne gimnastyczki trenowały w domu. Miały szereg zadań do wykonania z zakresu gimnastyki sportowej, baletu, tańca.
          • Konkurs MOJA GRA SPORTOWA

• Podczas zdalnego nauczania odbył się konkurs z wychowania fizycznego. Uczniowie prezentowali gry sportowe, których zasady sami wymyślili
          • Kamila duma naszej SP 73

• Nie tak dawno biegała po naszych szkolnych korytarzach, pełna pozytywnej energii, niezwykle aktywna i świetnie zorganizowana, dzisiaj kontynuuje swoją edukację w Gdańsku i rozwija sportowe pasje.

• Praski Turniej Scratcha

• Szukasz pomysłu na wakacje? Chcesz przeżyć fascynującą przygodę? Nasza propozycja jest dla Ciebie!

Zapraszamy na inspirujące Wakacje ze Scratchem – weź udział w Praskim Turnieju Scratcha!

• E-lekcje! Praca zdalna 15-19 czerwca

• Szanowni Państwo, Kochane Dzieci, to już prawie końcówka naszych zmagań z edukacją w tym rok szkolnym. Ten tydzień jest jeszcze krótszy niż poprzedni, tylko 2 dni. Pytacie dlaczego? Egzamin dla uczniów klas 8, który odbędzie się 16,17 i 18.06.20r. W tych dniach lekcji i innych zajęć nie ma. Znowu odpoczywacie!

• Informacje dla Rodziców przyszłorocznych klas pierwszych i zerowych

• Szanowni Państwo, Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszej szkoły dla swoich dzieci.

Tradycyjne spotkanie w szkole dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych i klas zerowych z Dyrektorem Szkoły, wychowawcami i specjalistami, w tym roku organizujemy w innej formie – „spotkania online”.

• Grażyna Chmielewska
      • Paulina Siewierska