• Komunikaty

• Nauczanie zdalne w klasach 5-8

• 26.01.2022
        • W zawiązku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki wchodzącym w życie dnia 27 .01.2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 27 stycznia 2022r. do 27 lutego 2022r. nauka w klasach 5 - 8 będzie odbywać się w trybie zdalnym, zgodnie z planem lekcji.
        • Oznacza to, że przez 2 dni poprzedzające ferie zimowe, a także przez 2 tygodnie po feriach zimowych dla województwa mazowieckiego nauka w klasach 5-8 będzie odbywała się w sposób zdalny.

Ograniczenie to nie dotyczy oddziałów przedszkolnych i klas 1-4. W tych klasach zajęcia prowadzone są stacjonarnie.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w dniach 27.01.22r. - 27.02.22r. z wyłączeniem ferii zimowych, uczniowie klas 5-8, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności nie będą mogli realizować zajęć w miejscu zamieszkania mogą uczestniczyć w zajęciach z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w budynku szkoły.

Dyrektor Szkoły SP73

Marzena Mrozińska