• Mediacja Szkolna i Rówieśnicza w SP73

• Mediacja szkolna i rówieśnicza to sposób na pokojowe rozwiązywanie konfliktów w szkole, z udziałem mediatorów - dorosłych lub rówieśników. Mediacja pomaga poprawić relacje, zrozumienie i szacunek między uczestnikami, a także rozwijać ich umiejętności społeczne i emocjonalne.

logo Centrum Mediacji Szkolnych i Rówieśniczych BATORYW naszej szkole SP73, w Centrum Mediacji Szkolnej i Rówieśnicznej BATORY, oferujemy pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu problemów lub sporów, które mogą wystąpić w trakcie nauki i życia szkolnego. Naszym celem jest tworzenie kultury dialogu oraz współodpowiedzialności za klimat w szkole.

Naszą działalność regulują poniższe dokumenty:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dokumentami i skorzystania z naszej oferty, jeśli potrzebujecie pomocy w rozwiązywaniu konfliktów lub chcecie nauczyć się lepiej komunikować i współpracować z innymi.

Informacje o naszych działaniach publikujemy na stronie: CMSiR BATORY