• Olimpiada Integracyjna w SP73

• Z okazji Światowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w naszej szkole SP73 odbyło się 3 grudnia 2022r. wielkie święto sportu - Olimpiada Integracyjna, którą swoim honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.
        • Dyrektor Szkoły, Pani Marzena Mrozińska „przysięgą olimpijską” dokonała uroczystego otwarcia imprezy. Po jej złożeniu uczestnicy przystąpili do wykonywania przygotowanych dla nich konkurencji o charakterze ogólnorozwojowym. Były to między innymi: zabawy zręcznościowe, rzut do celu, multimedialna równoważnia, wyścigi deskorolek, zabawy z pudełkiem sensorycznym, ćwiczenia na koordynację wzrokową i słuchową.

Olimpiada Integracyjna w SP73, widok ogólny na salę gimnastyczną i przygotowane konkurencje sportoweOlimpiada Integracyjna w SP73, jedna z konkurencjiOlimpiada Integracyjna w SP73, dekoracja zwycięzców

Po ukończeniu konkurencji olimpijskich odbyła się dekoracja zwycięzców: każdy z uczestników był wygranym, zatem stanął na najwyższym podium, otrzymał pamiątkowy medal oraz atrakcyjne nagrody.

Olimpiadę urozmaiciły warsztaty świąteczne, podczas których dzieci i rodzice wykonywali bożonarodzeniowe ozdoby.

Wszystkim Uczestnikom oraz przybyłym Gościom serdecznie dziękujemy!

Zespół ds. Integracji

Fotorelacja z Olimpiady Integracyjnej

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym NIKON zakupionym w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

Krótka relacja filmowa z wydarzenie Olimpiada Integracyjna