• Gazetka Szkolna Batorynka

• baner gazetki szkolnej
        • Gazetka Szkolna BATORYNKA

• Szkolne koło dziennikarskie, które działa od września 2021, podjęło ważną i potrzebną inicjatywę - wydawanie szkolnej gazetki uczniowskiej. Gazetka otrzymała tytuł Batorynka od patrona szkoły króla Stefana Batorego.

Na łamach Batorynki będzie można znaleźć wiele ważnych i ciekawych tematów z życia szkoły, przeczytać ciekawe artykuły, dowiedzieć się o osiągnięciach naszych kolegów i koleżanek. Będą kąciki zainteresowań i humoru z życia szkoły, nie tylko naszej.

Pierwszy numer Batorynki jest już gotowy. Zapraszamy do lektury!

Członkowie koła dziennikarskiego zapraszają  do współpracy wszystkich, którzy są zainteresowani dziennikarstwem, pisaniem tekstów, mają jakieś pasje, którymi chcieliby się podzielić oraz osoby uzdolnione plastycznie.

W zamian obiecują zdobywanie i rozwijanie umiejętności takich, jak:

• Samodzielnie pozyskiwanie informacji, przeprowadzanie wywiadów, korzystanie z różnych źródeł informacji,

• Przetwarzanie i interpretowanie informacji oraz rzetelne opracowywanie materiału,

• Korzystanie z technologii informacyjnych,

• Pracy w zespole, słuchania opinii innych, szanowania pracy koleżanek i kolegów.

• Batorynka nr 1

• Przekazujemy naszym Czytelnikom do rąk pierwszy w tym roku szkolnym numer naszej gazetki "Batorynka".

W całości powstała ona w wyniku pracy uczniów i nauczycieli. Przeczytacie w niej o szkolnych wydarzeniach, a także o innych ciekawostkach, z którymi warto się zapoznać. Papierowa wersja gazetki jest dostępna w szkolnej bibliotece.

Zachęcamy do lektury!

Gazetka szkolna Batorynka