• certyfikat projektu DEUTSCH PLUS

• Nasza szkoła SP73 została wyróżniona i dołączyła do sieci szkół Deutsch Plus

Deutsch Plus to jeden z wiodących projektów Goethe Institut w Warszawie. Jego celem jest promocja nauki języka niemieckiego. Siłą tego przedsięwzięcia jest wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń i współpraca między szkołami, które są objęte patronatem Goethe Institut.

Uczniowie mają możliwość spotkań online z innymi użytkownikami języka niemieckiego, uczestniczą w koncertach i konkursach. Szkoła otrzymuje nowoczesne materiały dydaktyczne, ma możliwość uczestniczenia w lekcjach pokazowych, jak również przygotowania w przyszłości do egzaminów językowych.

W lutym 2022 r. szkoła SP73 otrzymała Certyfikat Deutsch Plus, który jest przyznawany za zaangażowane w nauczaniu języka niemieckiego.

Cieszymy się bardzo - jest to duże wyróżnienie dla naszej szkoły i uczniów!

Zapraszamy do bloga Deutsch Plus, gdzie publikujemy informacje o naszych aktywnościach w ramach projektu

• GOETHE-INSTITUT
        • Certyfikat DEUTSCH PLUS