• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym
          • Albert Einstein
          • Możesz zrobić coś wielkiego tylko wtedy, kiedy kochasz to, co robisz
          • Steve Jobs
          • Jedyną wykształconą osobą jest ta, która nauczyła się uczyć i zmieniać
          • Carl Rogers
        • NAUCZYCIELE PRZEDMIOTU

        • w roku szkolnym 2021/2022

           

      • L.P.IMIĘ i NAZWISKO NAUCZYCIELAPRZEDMIOTKOŁA ZAINTERESOWAŃ
        1Dorota BalickaReligia prawosławna
        2Joanna BanaszekPlastyka, Technika
        3Paulina Baran

        Wychowanie fizyczne

        Gimnastyka sportowa chłopców
        4Daniela Bartosiak

        Chemia, Przyroda,

        Doradztwo zawodowe,

        Wychowanie do życia w rodzinie

        Koło chemiczne

        5Grażyna Chmielewska

        Informatyka

        Centrum Mistrzostwa Informatycznego
        Koła informatyczne - Programowanie
        Warsztaty filmowe

        6Anna Chrzanowska

        Informatyka

        7Marta Cielma

        Język angielski

        8Katarzyna Ebingier

        Plastyka

        9Iwona Elznerowicz

        Edukacja wczesnoszkolna

        10Ewa Jakubowska

        Geografia

        Koło geograficzne

        11Małgorzata Kamińska

        Edukacja wczesnoszkolna

        12Joanna Kołłb – Sielecka

        Religia

        13Ewa Kowalska

        Język polski

        14Kamil Krasowski

        Język polski

        15Ks. Łukasz Krupa

        Religia

        16Paulina Krzak

        Matematyka

        17Ks. Jerzy Kulik

        Religia prawosławna

        18Iwona Leusz

        Edukacja wczesnoszkolna

        19Anna Milej

        Język niemiecki

        20Urszula Młynarczuk

        Matematyka, Fizyka

        21Anna Możdżyńska

        Język angielski

        22Marzena Mrozińska

        Edukacja wczesnoszkolna

        Polska Akademia Dzieci

        23Katarzyna Muszel – Kiełbus

        Historia, Wiedza o społeczeństwie

        24Iwona Myślak – Piątek

        Matematyka

        Matematyka dla zdolnych

        25Ewa Nazimek

        Język angielski

        26Anna Olawa

        Wychowanie fizyczne

        Gimnastyka sportowa dziewcząt

        27Monika Osowska

        Technika

        28Małgorzata Pazik

        Język polski

        Potyczki z językiem polskim

        29Elżbieta Piechota

        Edukacja wczesnoszkolna,

        Przyroda

        30Mikołaj Podolec

        Religia prawosławna

        31Paulina Prokop

        Religia

        32Beata Przybysz

        Historia

        33Olga Rogowska

        Język angielski

        34Jarosław Słocki

        Wychowanie fizyczne

        Unihokej

        35Iwona Szymańska

        Edukacja wczesnoszkolna

        36Dorota Szymańska - Ehrmann

        Biologia, Przyroda

        Polska Akademia Dzieci

        37Mikołaj Wieremiejczuk

        Muzyka

        38Monika Wojda

        Wychowanie fizyczne

        Unihokej

        Taneczne

        39Jolanta Żółtek

        Fizyka

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego
      • sekretariat@sp73.edu.pl
      • Dyrektor Szkoły: Marzena Mrozińska
      • 22 619-55-01
      • 03-741 Warszawa, ul. Białostocka 10/18
      • Administrator strony: Grażyna Chmielewska
      • grazyna.chmielewska@sp73.edu.pl
      • Inspektor ochrony danych: Piotr Paczkowski
      • iod.oswiata@dbfopraga-pn.waw.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Copyright Szkoła Podstawowa nr 73       

    Wszelkie prawa zastrzeżone