• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym
          • Albert Einstein
          • Możesz zrobić coś wielkiego tylko wtedy, kiedy kochasz to, co robisz
          • Steve Jobs
          • Jedyną wykształconą osobą jest ta, która nauczyła się uczyć i zmieniać
          • Carl Rogers
        • NAUCZYCIELE PRZEDMIOTU

        • w roku szkolnym 2020/2021

           

      • L.P.IMIĘ i NAZWISKO NAUCZYCIELAPRZEDMIOTKOŁA ZAINTERESOWAŃ
        1Dorota BalickaReligia prawosławna
        2Joanna BanaszekPlastyka, Technika
        3Paulina Baran

        Wychowanie fizyczne

        Gimnastyka sportowa chłopców
        4Daniela Bartosiak

        Chemia, Przyroda, Informatyka,

        Doradztwo zawodowe,

        Wychowanie do życia w rodzinie

        Koło chemiczne
        5Grażyna Chmielewska

        Informatyka

        Centrum Mistrzostwa Informatycznego
        Koła informatyczne - Programowanie
        Warsztaty filmowe

        6Anna Chrzanowska

        Informatyka

        7Marta Cielma

        Język angielski

        8Bożena Ćwiklińska

        Geografia

        9Katarzyna Ebingier

        Plastyka

        10Iwona Elznerowicz

        Edukacja wczesnoszkolna

        11Natalia Grabowska

        Wychowanie fizyczne

        12Leszek Iskrzak

        Fizyka

        13Ewa Jakubowska

        Geografia

        Koło geograficzne

        14Małgorzata Kamińska

        Edukacja wczesnoszkolna

        15Joanna Kołłb – Sielecka

        Religia

        16Katarzyna Kopyścińska - Łada

        Język polski

        17Ewa Kowalska

        Język polski

        18Kamil Krasowski

        Język polski

        19Ks. Łukasz Krupa

        Religia

        20Paulina Krzak

        Matematyka

        21Ks. Jerzy KulikReligia prawosławna
        22Ks. Mirosław LewczakReligia prawosławna
        23Iwona LeuszEdukacja wczesnoszkolna
        24Anna Milej

        Język niemiecki

        25Urszula Młynarczuk

        Matematyka, Fizyka

        26Anna Możdżyńska

        Język angielski

        27Marzena Mrozińska

        Edukacja wczesnoszkolna

        Polska Akademia Dzieci

        28Katarzyna Muszel – Kiełbus

        Historia, Wiedza o społeczeństwie

        29Iwona Myślak – Piątek

        Matematyka

        Matematyka dla zdolnych

        30Ewa Nazimek

        Język angielski

        31Anna Olawa

        Wychowanie fizyczne

        Gimnastyka sportowa dziewcząt

        32Monika Osowska

        Technika

        33Małgorzata Pazik Język polskiPotyczki z językiem polskim
        34Elżbieta Piechota

        Edukacja wczesnoszkolna,

        Przyroda

        35Paulina Prokop

        Religia

        36Beata Przybysz

        Historia

        37Olga Rogowska

        Język angielski

        38Ryszard Rybarczyk

        Historia, Wiedza o społeczeństwie,

        Etyka

        39Irena SawczukReligia prawosławna
        40Jarosław SłockiWychowanie fizyczneUnihokej
        41Iwona Szymańska

        Edukacja wczesnoszkolna

        42Dorota Szymańska - Ehrmann

        Biologia, Przyroda

        Polska Akademia Dzieci

        43Mikołaj Wieremiejczuk

        Muzyka

        44Monika Wojda

        Wychowanie fizyczne

        Unihokej

        Taneczne

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego
      • sekretariat@sp73.edu.pl
      • grazyna.chmielewska@sp73.edu.pl
      • 22 619-55-01
      • 03-741 Warszawa, ul. Białostocka 10/18
      • Administrator strony: Grażyna Chmielewska
      • Inspektor ochrony danych: Piotr Paczkowski
      • iod.oswiata@dbfopraga-pn.waw.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Copyright Szkoła Podstawowa nr 73       

    Wszelkie prawa zastrzeżone