• Konkursy Pozaszkolne

• Mój ulubiony sport po niemiecku!

• Zaproszenie do Konkursu Języka Niemieckiego!
          Drodzy Uczniowie! Jesteśmy SZKOŁĄ DEUTSCH PLUS - placówką partnerską Goethe Institut. Otrzymaliśmy wyjątkowe zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie pt.
           "Mój ulubiony sport … po niemiecku"
        • Pokażcie całemu światu, że niemiecki i sport to idealne połączenie! Pokażcie, że sport jest super, a niemiecki fit!

Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmiku (maksymalnie 1 minuta), w którym pokażemy nasz ulubiony sport. Taki film należy wysłać do 12.11.2023 do Organizatora konkursu do Goethe Institut i umieścić go na Tik Tok z napisem #deutschplussport.

Zostaną przyznane WYJĄTKOWE NAGRODY trzem najlepszym zgłoszeniom w kategoriach wiekowych: 7 - 11, 12 - 14, 15-19 oraz trzem filmikom Tik Tok z największą liczbą serduszek do 22.11.2023 do godziny 12.00.

Zwycięzcy (i jedna towarzysząca osoba dorosła) mogą spodziewać się fantastycznego sportowego weekendu w Warszawie w dniach 8-10.12.2023!

Będzie to nocleg w centrum miasta, zwiedzanie Warszawy i spotkanie się z niemieckim profesjonalistą siatkówki Linusem Weberem z Team Projekt Warszawa na ekskluzywnym Meet&Greet podczas niesamowitej lekcji sportu!

Nagrodzone osoby wspólnie obejrzą również mecz siatkówki Projektu Warszawa z Jastrzębskim Węglem, będą mogły osobiście kibicować Linusowi!

DODATKOWY ELEMENT KONKURSU!!!

25.10.2023 o godz. 16.30 zapraszamy na udział w spotkaniu on-line na platformie ZOOM z Asia z kanału Tik Tok made.by.asha, która ma ponad 350 000 obserwujących.

Na spotkaniu można poznać sekrety techniczne jak stworzyć ekscytujące wideo Tik Tok. Oto link do spotkania:

Meeting-ID: 850 1760 3157

Kochani Uczniowie zachęcam do udziału! Oferuję Wam swoją pomoc!

Anna Milej