• Konkursy Pozaszkolne

• UWAGA!  Zmiana terminów Konkursu Informatycznego Bóbr 2021
        • UWAGA! Zmiana terminów Konkursu Informatycznego Bóbr 2021

• Organizatorzy Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR 2021 ze względów technicznych zmienili termin tegorocznej edycji konkursu

• Konkursy dla poszczególnych grup wiekowych odbędą się w dniach 15-18 listopada 2021. W tym samym czasie uczestnicy konkursów Bóbr ze wszystkich krajów północnej półkuli przystępują do wykonywania zadań. Każdego dnia jedna z grup będzie rozwiązywać zadania od godz. 12.00 do godz. 13.00 w szkolnych pracowniach komputerowych.

Nasi uczniowie mogą startować w 3 kategoriach: Skrzat, Benjamin, Junior

Nowy harmonogram:

• Junior (klasy 7-8 SP) – 16 listopada,

• Benjamin (szkoły podstawowe 4-6) – 17 listopada,

• Skrzat (szkoły podstawowe 1-3) – 18 listopada.

Zgłoszenia do konkursu w terminie do 9 listopada (wtorek) przyjmują:

• od uczniów klas 4-8 nauczyciele informatyki,

• od uczniów klas 1-3 wychowawcy.

Swój udział można zgłosić również poprzez szkolną platformę Teams, wpisując się na listę uczestników pod ogłoszeniem o Konkursie w zespołach klasowych.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Sprawdźcie swoje możliwości w rozwiązywaniu logicznych zagadek!

Grażyna Chmielewska