• Zaproszenia

• Koduj z Gigantami Programowania

• Zapraszamy na warsztaty z programowania zarówno uczniów, którzy stawiają pierwsze kroki w programowaniu, jak i tych, którzy są jego wielkimi pasjonatami.
        • Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo!

Temat przewodni tegorocznej edycji to bezpieczeństwo w sieci, a na uczestników czeka ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa i konkurs rankingowy dla szkół, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

W Warszawie zostały ostatnie wolne miejsca:

E-spot- to nowoczesna, gamingowa przestrzeń, zlokalizowana przy ulicy Zajęczej 2a.

EY - to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak wygląda od środka oddział międzynarodowej firmy, zlokalizowanej w samym centrum Warszawy, przy Rondzie ONZ 1.

Górczewska 216 - to jedna ze stałych lokalizacji Gigantów Programowania, w której odbywają się również zajęcia semestralne.

Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy się zarejestrować na stronie: www.giganciprogramowania.edu.pl

Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Pan Rafał Trzaskowski oraz włodarze innych polskich miast.

Grażyna Chmielewska