• Konkursy Pozaszkolne

• Wtopieni w książkę – konkurs na sleeveface

• Co to jest Sleeveface? To fotografia osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała, najczęściej twarzy.

Niezwykle kreatywna zabawa, do której zachęcamy uczniów klas 4-8.

• Wybierz swoją ulubioną książkę lub okładkę książki, która ciebie ostatnio zainspirowała. Przygotuj rekwizyty i zrób zdjęcie. Najlepsze prace wezmą udział w konkursie „Wtopieni w książkę”, do którego zapraszają organizatorzy konkursu - Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie, ul. Siennicka.

Wszystkich uczniów zainteresowanych sleeveface prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz zgłoszenie swojego udziału do nauczyciela informatyki w sali 206. Przykładowe prace znajdują się w regulaminie Konkursu.

Autorzy prac wsparcia mogą szukać w szkolnej bibliotece, u nauczycieli języka polskiego oraz w internecie.

Regulamin konkursu Wtopieni w książkę

Zapraszamy do udziału w konkursie

Grażyna Chmielewska

• Wróć do listy artykułów