• Sukcesy Sportowe

• Mistrzowie Dzielnicy w Unihokeju

• W dniach 7-8 oraz 14-15 listopada 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w kategoriach dzieci i młodzież.

• Nasi uczniowie w każdej kategorii wygrali pewnie wszystkie mecze i tym samym zostali mistrzami dzielnicy Pragi Północ. Nasi złoci medaliści zaprezentują dzielnicę Pragę Północ na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Mistrzynie Dzielnicy w kategorii dzieci:

Andżelika Fik, Nikola Onisk, Diana Petrovska, Oliwia Danielewska, Ewelina Zalewska, Sandra Marszał, Wiktoria Kutateladze, Nikola Sobecka, Nikola Soćko, Oliwia Kazimierczuk, Aleksandra Dudek, Matylda Fryze, Aleksandra Exner oraz Alicja Cholewińska.

Mistrzowie Dzielnicy w kategorii dzieci:

Gor Karapetyan, Gabriel Dziubak, Wiktor Wojtyra, Rafał Wojtyra, Bartosz Kolesiński, Dawid Sierechan, Alan Szlaski, Mateusz Sroka, Błażej Podleś, Paweł Koszewski oraz Kuba Greloch.

Mistrzynie Dzielnicy w kategorii młodzież:

Lilya Karapetyan, Gabriela Januszewska, Sołtysiak Natalia, Kinga Niemirska, Anna Petrovska, Amelia Szlachta, Alicja Ostrysz, Magdalena Sulewska, Julia Łapuć, Rut Fibakiewicz, Anna Kozłowska, Aleksandra Krzywonos oraz Wiktoria Chomań

Mistrzowie Dzielnicy w kategorii młodzież:

Wiktor Januszewski, Gabriel Duch, Wiktor Sasin, Patryk Sroka, Rafał Zalewski, Bartek Gajewski, Mikołaj Nosal, Piotr Ziułkowski, Bartosz Chmura oraz Jakub Kuczewski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do Galerii Unihokej 2019/2020

Anna Olawa