• Informacje dla Rodziców przyszłorocznych klas pierwszych i zerowych

• Szanowni Państwo, Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszej szkoły dla swoich dzieci.

Tradycyjne spotkanie w szkole dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych i klas zerowych z Dyrektorem Szkoły, wychowawcami i specjalistami, w tym roku organizujemy w innej formie – „spotkania online”.

• Przygotowaliśmy dla Państwa prezentację, w której przedstawiamy:

♦ Historię szkoły (w wielkim skrócie)

♦ Informacje dotyczące dojrzałości szkolnej dziecka i realizacji obowiązku szkolnego

♦ Ofertę edukacyjną szkoły

♦ Informacje o organizacji pracy w szkole, w tym klas pierwszych i klas zerowych

♦ Informacje o bazie szkoły: wyposażenie w nowoczesne pomoce dydaktyczne i sprzęt dostosowany do wieku dziecka

Prezentacja Nasza szkoła - wersja pdf

Pragniemy, żeby Państwo i dzieci rozpoczęły nowe wyzwania bez zbędnych stresów odpowiednio do nich przygotowane. Przygotowaliśmy dla Państwa informacje o wyprawce dla pierwszoklasisty i ucznia klasy przedszkolnej. Prosimy o zapoznanie się z nimi i realizację naszych zaleceń.

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy zerowej

Więcej informacji o pracy naszej SP73 znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły: https://www.sp73.waw.pl/

W sprawach dotyczących rekrutacji, organizacji roku szkolnego 2020/2021 odpowiedzi na Państwa pytania udzieli sekretariat SP73 tel. 22 619 55 01