• ABC SOCJOTERAPII

• STOP BUYLLINGOWI!

• 06.06.2024
            • Uczniowie naszej szkoły wraz z socjoterapeutą i pedagogami szkolnymi przeprowadzili akcję informacyjną przeciwdziałającą buyllingowi.

• Dzień Walki z Depresją

• 18.02.2022
            • 23 luty - Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez Ministra Zdrowia w 2001. Celem tego dnia jest upowszechnienie wiedzy na temat depresji i zachęcenie chorych do leczenia.
            • Dla Rodziców o Grach Komputerowych

• 27.04.2020
            • W związku z sygnałami jakie docierają do mnie od Państwa na temat korzystania w wolnym czasie przez uczniów z gier (PC, konsolowych, PSP na telefon itp.) zachęcam do przeczytania poniższego artykułu.
            • ASERTYWNOŚĆ

• 20.04.2020
            • W życiu należy dbać o dobre kontakty z ludźmi, ale nie rezygnować z własnej autonomii, godności i z prawa do decydowania o sobie.