• Akcja SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

• Pierwszego września 2023r. rusza kolejny raz akcja sieci sklepów Lidl "Szkoły pełne talentów". Nasza placówka została zarejestrowana i znów będziemy brali udział w tym wydarzeniu.
        • Akcja będzie polegała na przekazaniu szkole Talenciaków, czyli specjalnych kuponów, które otrzymacie robiąc zakupy za minimum 50zł w sklepach Lidl. Aby otrzymać taki kupon wśród Waszych zakupów musi znaleźć się jeden owoc lub jedno warzywo.

baner akcji "Szkoły pełne talentów"baner akcji "Szkoły pełne talentów"

Jeśli zdecydujecie się przekazać Talenciaka na rzecz naszej szkoły możecie to zrobić na 3 spsoby:

• w formie fizycznej - przynosząc go i wrzucając do pudełka ustawionego na parterze szkoły, przy drzwiach wejściowych

• oddając bezpośrednio do pani Beaty Przybysz

• przekazać go w formie elektronicznej skanując kod QR smartfonem i udostępniając go na stronie www.lidl.pl/szkoly wybierając naszą szkołę jako beneficjenta Talenciaka.

Bez względu na formę przekazania prosimy, abyście dostarczyli kupony do dnia 04.11.2023 roku do szkoły. Jest to termin ostateczny, gdyż następnego dnia kończy się rejestracja Talenciaków.

Na kuponie prosimy napisać klasę oraz oznaczyć "+" jeśli został wprowadzony elektronicznie do systemu. Dopiski umieszczamy tak, aby nie zasłonić kodu QR. Klasa, która dostarczy najwięcej kuponów otrzyma nagrodę niespodziankę po zakończeniu akcji (grudzień).

Za zebrane przez Was kupony szkoła otrzyma wybrane przez siebie nagrody, które będą służyły całej społeczności szkolnej.

Poproście przyjaciół, znajomych, aby wsparli naszą szkołę i przekazali na jej rzecz otrzymane Talenciaki.

Razem możemy więcej!

Więcej informacji na temat tej akcji znajdziecie na stronie:

Beata Przybysz