• Koduj z Gigantami!

• Zapraszamy uczniów klas 1-8 do uczestnictwa w największych w Polsce, całkowicie bezpłatnych, warsztatach z programowania dla dzieci i młodzieży, których organizatorem jest szkoła Giganci Programowania
        • Tegoroczna 14. już edycji akcji odbywa się pod hasłem Poszukiwacze Kodu.

Chętni mogą uczyć się programowania w różnych środowiskach programistycznych, do wyboru: Minecraft, Scratch, C++, Python.

Zajęcia są dostosowane do różnych grup wiekowych, całkowicie bezpłatne, mogą w nich brać udział uczniowie od lat 7. Odbywają się zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Prowadzą je doświadczeni trenerzy Gigantów Programowania.

Akcja trwa od 20 stycznia do 03 marca 2024.

Uczniowie zapisywać się mogą pod adresem https://info.kodujzgigantami.pl/szkoly

Akcji organizowanej przez szkołę Giganci Programowania patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, Centrum GovTech, Ośrodek Rozwoju Edukacji i NASK oraz kuratoria oświaty i Prezydenci Miast, a ogólnopolskim patronatem medialnym akcję wspierają Radio Nowy Świat, Komputer Świat i Android.com.pl.

baner zapraszający do udziału w akcji Koduj z Gigantami 2024

Polecamy i zapraszamy naszych uczniów klas 1-8, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania razem z Gigantami!

Grażyna Chmielewska