• Biblioteczne wiadomości

• Podziękowania dla Rady Rodziców

• 30.03.2023 03:27
        • Podziękowanie dla Rady Rodziców SP73 za zakup książek do szkolnej biblioteki
        • Dyrektor i cała społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73

dziękują Radzie Rodziców

za zakup książek do biblioteki

Podziękowanie dla Rady Rodziców za zakup książek do biblioteki

z wyrazami szacunku

Marzena Mrozińska

Księgozbiór biblioteki szkolnej został wzbogacony o nowe pozycje książkowe. Wśród zakupionych publikacji znajdują się lektury dla klas 1-3 oraz 4-8, dzięki czemu każdy uczeń będzie miał do nich łatwy dostęp.

książki zakupione przez Radę Rodziców do szkolnej biblioteki SP73książki zakupione przez Radę Rodziców do szkolnej biblioteki SP73

W imieniu wszystkich uczniów korzystających z biblioteki szkolnej serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za zakup książek do naszej biblioteki. Jestem przekonana, że zakupione książki będą cieszyć się zainteresowaniem uczniów.

Zachęcam wszystkich wielbicieli książek do odwiedzenia biblioteki, w której każdy znajdzie dla siebie interesującą lekturę.

Martyna Kozłowska

Bibliotekarz szkolny