• Kurier SU

• Apel podsumowujący 1 semestr 2019/2020

• 03.03.2020 05:31
        • W ostatnim tygodniu lutego odbył się w naszej szkole apel, w trakcie którego podsumowane zostały różnego rodzaju akcje samorządu.

• Nagrodzone zostały klasy, które najaktywniej uczestniczyły w zbiórkach prowadzonych na terenie szkoły.

Nagrody otrzymali uczniowie klasy 5c, którzy mieli najwyższą frekwencję wśród klas 4-8 oraz klasy 5b za najwyższą średnią.

Uhonorowane zostały również sukcesy uczniów, którzy z powodzeniem brali udział w różnych konkursach oraz zawodach sportowych.

Mamy nadzieję, że w drugim semestrze uczniowie równie chętnie będą brali udział zarówno w akcjach Samorządu jak i konkursach organizowanych przez nauczycieli przedmiotów.

Opiekun SU

Beata Przybysz