• Kurier SU

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• 17.11.2020 07:02
        • Na początku października bieżącego roku szkolnego w naszej szkole odbyły się wybory najpierw do samorządów klasowych, a następnie do samorządu szkoły.

• W związku z pandemią wybory wyglądamy inaczej niż w poprzednich latach.

Przewodniczącą szkoły została wybrana Kinga Niemirska z klasy 8a, zaś na jej zastępcę wybrano Zuzannę Czuj z klasy 7b.

Ta nietypowa sytuacja, w której znaleźliśmy się, ma również wpływ na spotkania i pracę  Samorządu Uczniowskiego. Od początku roku szkolnego spotkania te odbywają się we wtorki w godzinach późno popołudniowych online na platformie Office 365 w Teams.

W czasie tych spotkań przedstawiciele klas zdecydowali, że w bieżącym roku szkolnym mandat radnej do Młodzieżowej Rady Dzielnicy otrzyma Anna Petrovska z klasy 8a.

Opiekun SU

Beata Przybysz