• Kurier SU

• Andrzejki w nasze szkole

• 07.12.2020 20:29
        • Tradycją naszej szkoły jest organizowanie przez Samorząd Uczniowski dyskoteki andrzejkowej, w czasie której uczniowie bawią się przy muzyce oraz mają możliwość wzięcia udziału we wróżbach.
        • W tym roku, w związku z pandemią, dyskoteka nie odbyła się, a wróżby przenieśliśmy do Internetu. Samorząd przygotował zestaw wróżb i każdy gospodarz klasy mógł go pobrać z kanału ogólnego w Zespole SU na Teamsach.

Były różne rodzaje wróżb np. Szczęśliwy numerek. Losując go można było dowiedzieć się co miłego nas spotka w najbliższym czasie.

Nasza samorządowa wróżka przygotowała również wróżby dla wszystkich znaków zodiaku.

Jeśli ktoś z Was ma ochotę może poniżej przeczytać, co ciekawego czeka go.

Była też zabawa z najstarszą wiedzą magiczną jaką jest numerologia. Aby się dowiedzieć jakie cechy charakteru przypisane zostały do nas, wystarczyło znać dzień swoich urodzin.

Oczywiście wybieraliśmy magiczne przedmioty, mające powiedzieć nam jakie będzie nasze życie w przyszłości. Nie zabrakło również wróżenia imienia przyszłej sympatii.

Mamy nadzieję, że zabawa Wam podobała się.

Za rok nowa porcja wrób

Opiekun SU