• Międzynarodowy projekt sportowy w naszej szkole!

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła SP73 i działający w niej Uczniowski Klub Sportowy Orlęta nawiązała owocną współpracę z niemieckim związkiem unihokeja "Floorball Verband Berlin Brandenburg".
        • Kilka miesięcy wspólnej pracy zaowocowało projektem, który został całkowicie sfinansowany ze środków fundacji rządów Polski i Niemiec o nazwie "Polsko Niemiecka Współpraca Młodzieży".

26 maja 16 dziewcząt z naszej szkoły - zawodniczek UKS Orlęta wyjeżdża na czterodniowy Camp do miejscowości Am Mellensee pod Berlinem. Będą uczestniczyć w obozie sportowym wraz z 47 dziewczynkami z Niemiec, które również trenują na co dzień wspaniały sport jakim jest UNIHOKEJ!

Serdecznie dziękujemy panu Adrianowi Mühle - Prezesowi niemieckiego związku unihokeja i Pracownikom "Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży" w Warszawie i Poczdamie.

Wyrażamy również wdzięczność Panu Posłowi Pawłowi Lisieckiemu za wsparcie i pomoc w organizacji naszego wyjazdu.

Anna Milej