• Uczniowie praskich podstawówek w projekcie międzynarodowym

• Uczniowie z czterech praskich podstawówek – SP30, SP50, SP73 i SP258 biorą udział w unikalnej międzynarodowej inicjatywie (Polska, Czechy, Litwa) – Praska Szkoła Liderów Digital.
        • Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nowych technologii i ich wykorzystania w przyszłej karierze. Naszą szkołę SP73 reprezentuje Paweł Kawalec z klasy 8c.

Podczas zajęć i warsztatów nasi uczniowie odkryją świat nowych możliwości, uzyskają cenne informacje jak wykorzystać zdobytą wiedzę do rozwijania własnych biznesowych pomysłów, nawiążą nowe, wartościowe kontakty i rozwiną umiejętności współpracy.

Praska Szkoła Liderów - kreatywne zajęcia grupowePraska Szkoła Liderów - kreatywne zajęcia grupowePraska Szkoła Liderów - kreatywne zajęcia grupowe

Oficjalnym językiem projektu jest język angielski. Projekt realizowany jest w dniach 11-16.06.23r., a organizowany jest przez Fundację Big Bang reprezentowaną przez prezes Agatę Smolak.

Inicjatywa uzyskała patronat Dzielnicy Praga Północ.

Bardzo dziękujemy Pani Prezes za umożliwienie naszym uczniom udziału w tym wyjątkowo wartościowym projekcie.

Marzena Mrozińska

Zapraszamy do galerii Praska Szkoła Liderów Digital