• AKTUALNOŚCI w szkole

   • Głosujemy na Ucznia Roku z SP73
    • Głosujemy na Ucznia Roku z SP73

    • Zapraszamy wszystkich Internautów do głosowania na naszego kandydata Pawła Kawalca w konkursie Praskie Nagrody Edukacyjne AD REM - Uczeń Roku!
    • Zagłosuj do 30 września!

     Dlaczego na Pawła? Paweł to człowiek z pasją. Ciekawy świata, interesuje się wieloma dziedzinami nauki, a najbliższe są mu informatyka, matematyka, z nauk przyrodniczych ekologia i genetyka.

     Jest wyjątkową osobą, która łączy w sobie doskonałość akademicką, sumienną pracę, kreatywność i zaangażowanie społeczne. Dociekliwość, samodzielność w nauce i wytrwałość prowadzą go do osiągania ponadprzeciętnych i coraz bardziej prestiżowych sukcesów w różnych dziedzinach.

     W roku szkolnym 2022/2023 reprezentował szkołę SP73 w wielu konkursach, w których zajął najwyższe lokaty:

     1. Jest Laureatem Ogólnopolskich Zawodów Algorytmicznych, w których wykazał się nie tylko umiejętnością programowania, ale także logiką i analitycznym myśleniem.

     2. Zdobył Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Mistrz Programowania, w którym rozwiązywał zadania o prawie olimpijskim poziomie trudności. Mistrz Programowania to konkurs bez podziału na kategorie i wiek, otwarty dla wszystkich pasjonatów programowania w środowisku Python lub C++.

     3. Jest finalistą Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, co świadczy o jego świetnych zdolnościach matematycznych.

     Jego pasja do informatyki i programowania jest widoczna nie tylko w osiągnięciach, ale także w działaniach. Tworzy aplikacje, gry, symulacje w programach Scratch i Python, które mogą służyć do zabawy, ale również jako atrakcyjne pomoce dydaktyczne do edukacji.

     Paweł Kawalec jest tegorocznym absolwentem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego w Warszawie. Klasę ósmą ukończył ze średnią 5,39 i bardzo dobrym zachowaniem. Jest dumą naszej szkoły, za swoją postawę, sukcesy i aktywności decyzją Rady Pedagogicznej SP73 otrzymał w roku szkolnym 2022/23 statuetkę Duma Szkoły.

     Paweł to uczeń wyjątkowy, który zasługuje na uznanie i nagrodę za swoje osiągnięcia i działania. Jest wzorem dla innych uczniów i inspiracją dla nauczycieli. Jego nominacja do nagrody Ad Rem i tytułu Uczeń Roku jest nie tylko zaszczytem dla niego samego, ale także dla całej szkoły.

      

     Więcej informacji o aktywnościach i sukcesach Pawła - Nominacja Ucznia Roku

     Głosować można wielokrotnie na stronie: Praskie Nagrody Edukacyjne AD REM

     Informacje o konkursie AD REM i kandydatach z innych praskich szkół: Wybierz Ucznia Roku!

      

     Zaproś do głosowania rodzinę, koleżanki i kolegów, sąsiadów. Można głosować bez ograniczeń. Każdy głos jest ważny!

     nauczyciele i uczniowie SP73

    • Wróć do listy artykułów
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Copyright Szkoła Podstawowa nr 73       

  Wszelkie prawa zastrzeżone