• Funfloor - rewolucja w edukacji

• Czy można uczyć się i bawić jednocześnie na kolorowej, interaktywnej podłodze? Brzmi niesamowicie, prawda? W naszej szkole SP73 to możliwe! Mamy magiczną podłogę FunFloor, która zrewolucjonizowała edukację w naszej placówce.
        • FunFloor to zaawansowany system interaktywnego dywanu, na którym wyświetlają się gry i zabawy edukacyjne dostosowane do różnych poziomów i treści nauczania. Możemy je wybierać za pomocą gestów i dotyku.

Korzystając z FunFloor uczniowie uczą się i powtarzają materiał z wielu przedmiotów, np. z matematyki, przyrody, ekologii czy angielskiego. Dzięki różnorodnym zadaniom dzieci rozwijają umiejętność wzajemnej współpracy, komunikacji oraz budowania relacji z rówieśnikami. I to wszystko w ruchu! Interaktywna podłoga to również doskonałe narzędzie stymulujące rozwój fizyczny, zdolności motoryczne i kreatywność dzieci.

Interaktywna podłoga FunFloor to nasza innowacja w edukacji łącząca naukę z zabawą! Doskonała pomoc dydaktyczna, z której korzystamy na lekcjach z różnych przedmiotów, zajęciach terapeutycznych i przerwach śródlekcyjnych. To miejsce, w którym uczniowie mogą się rozwijać, odkrywać i cieszyć.

Dołącz do SP73 i zobacz, jak fajnie jest się uczyć na FunFloorze!

Poznaj możliwości naszej magicznej podłogi - zapraszamy do Galerii

Aneta Mierzejewska