• „Królewskie łazienki” w szkole przy Białostockiej

• Wszyscy pragnęliśmy, aby nasza szkoła była piękna, kolorowa i nowoczesna. Powoli te marzenia spełniają się.

• Pierwszego września w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie, ich rodzice nie tylko uczestniczyli w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2021/22, ale także mieli okazję obejrzeć nowo wyremontowane, eleganckie i nowoczesne łazienki.

Zostały nawet ochrzczone mianem „Królewskie”. Różnica jest ogromna. Nikt nawet nie chce wracać pamięcią do tego co było.

Mamy nadzieję, że będą służyły nam długo.

Cała społeczność SP 73 składa serdeczne podziękowania:

♦ Panu Dariuszowi Kacprzakowi - Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga Północ,

♦ Pani Agnieszce Zawistowskiej - Naczelnikowi Wydział Infrastruktury i Remontów dla Dzielnicy Praga Północ,

♦ wszystkim osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia remontu łazienek w naszej szkole.

Podziękowanie (pełny tekst, plik pdf otwiera się w nowym oknie)

Zapraszamy do Galerii "Królewskie Łazienki w SP 73"

Marzena Mrozińska

Dyrektor SP 73