• Świetlica Wydarzenia

• Rozstrzygnięcie konkursu Teczka Aktywności

• 20.06.2020 18:38
        • Serdecznie gratulujemy Bartłomiejowi z klasy 3b, zwycięzcy konkursu za bardzo bogatą i kreatywną teczkę aktywności świetlicy.

• Nasz uczeń przez cały okres edukacji zdalnej tworzył ciekawe prace plastyczne według pomysłów nauczycieli świetlicy w ramach cotygodniowych bloków tematycznych.

Jesteśmy pełni podziwu ilości włożonej pracy i pomysłowości ucznia. Bartek zapraszamy Cię po nagrodę!

Wystawę prac Bartka można zobaczyć w szkole holu głównym lub online: Teczka aktywności

Jednocześnie pozdrawiamy wszystkich naszych świetliczaków i zapraszamy od września. Oferujemy atrakcyjnie spędzony czas, wiele konkursów z nagrodami, gier i zabaw zarówno edukacyjnych jak i rozrywkowych. Nie zabraknie również dodatkowych kółek sportowych, tanecznych czy terapeutycznych.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji wszystkim uczniom oraz ich rodzinom!

• Wróć do listy artykułów

• Grażyna Chmielewska