• E-Lekcje klasy 1-3

• E-lekcje! Praca zdalna 15-19 czerwca

• 15.06.2020
          • Szanowni Państwo, Kochane Dzieci, to już prawie końcówka naszych zmagań z edukacją w tym rok szkolnym. Ten tydzień jest jeszcze krótszy niż poprzedni, tylko 2 dni. Pytacie dlaczego? Egzamin dla uczniów klas 8, który odbędzie się 16,17 i 18.06.20r. W tych dniach lekcji i innych zajęć nie ma. Znowu odpoczywacie!

• E-lekcje! Praca zdalna 2-5 czerwca

• 02.06.2020
          • Szanowni Państwo, Kochane Dzieci, w naszej szkole w dalszym ciągu zajęcia dydaktyczne odbywają się w formie nauczania zdalnego. Proponujemy jak zwykle ciekawe i interesujące zagadnienia i tematy. Bardzo prosimy o systematyczną i sumienną pracę.

• Pełna treść artykułu
          • E-lekcje! Praca zdalna 1 czerwca!

• 01.06.2020
          • Witamy Was serdecznie Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, na które wszyscy czekamy. Mamy nadzieję, że czas pandemii minie i będziemy się nimi mogli cieszyć. Przedsmak wakacyjnego szaleństwa poczujecie dziś, w poniedziałek.

• E-lekcje! Praca zdalna 25-30 maja

• 26.05.2020
          • Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci, witamy Was w kolejnym tygodniu pracy zdalnej. Niestety nadal nie możemy spotkać się w szkole, tej prawdziwej, z przerwami przepełnionymi dziecięcym gwarem, ławkami i tablicą, ale mamy nadzieję, że w końcu to nastąpi. Może to tylko nasze marzenia, ale przecież trzeba marzyć.