• Komunikaty

• Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych

• 16.03.2020
        • Biuro Edukacji Warszawa w dniu 15 marca ogłosiło zmianę zasad rekrutacji do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych w związku z koronawirusem w Polsce.
        • Wnioski przyjmowane będą do 20 marca.

Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek  można znaleźć na stronach przedszkoli, szkół lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl

Adres e-mail Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73: sekretariat@sp73.edu.pl

telefon SP73: 22 619 55 01

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

Adres Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73: ul. Białostocka 10/18, 03-741 Warszawa

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

W związku z epidemią wirusa Covid-19 od 16 marca żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe będą zamknięte. Nauczyciele będą wysyłali materiały edukacyjne do pracy zdalnej. W nadchodzących dniach będziemy państwa informować o kolejnych krokach.

Administrator strony