• Komunikaty

• Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 czerwca

• 06.06.2020
        • Ministerstwo Edukacji Narodowej do 26 czerwca br. przedłużyło kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych.

• W rozporządzeniu MEN podano 28 czerwca jako dzień, do którego będzie utrzymane ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Data ta pokrywa się z terminem zakończenia dodatkowego zasiłku opiekuńczego wypłacanego rodzicom.

W praktyce jednak zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zakończą się w piątek, 26 czerwca, a od soboty, 27 czerwca uczniowie rozpoczną wakacje.

MEN wznawia działalność domów wczasów dziecięcych, przedszkoli oraz szkół specjalnych zorganizowanych w podmiotach leczniczych i jednostkach pomocy społecznej, a także ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych. Uruchamia również możliwość zakwaterowania uczniów w internacie zorganizowanym w centrum kształcenia zawodowego.

Informacje o planowanej organizacji roku szkolnego podamy w przyszłym tygodniu

Przypominamy uczniom klas ósmych o wytycznych dotyczących egzaminu ósmoklasisty

• Wróć do listy artykułów

• Dyrektor Szkoły: Marzena Mrozińska