• Komunikaty

• Zebranie informacyjne dla Rodziców kandydatów do klas zerowych i pierwszych w r.szkolnym 2021/2022

• 28.02.2021

• Zebranie, ze względu na pandemię Covid-19, odbędzie się w formie spotkania online w szkolnej chmurze poprzez aplikację Teams. Link do spotkania zostanie udostępniony na stronie szkoły SP73 w poniedziałek 1 marca po godzinie 15.

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Na zebraniu przedstawimy ofertę edukacyjną naszej placówki, nauczycieli wychowawców klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych, specjalistów terapeutów oraz zasady rekrutacji. Przedstawimy również propozycję warsztatów dla Państwa dzieci prowadzonych przez naszych nauczycieli w formie zajęć online.

Przed spotkaniem prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi poniżej Zasadami prowadzenia zebrań otwartych z rodzicami z wykorzystaniem aplikacji TEAMS w SP 73:

1. Organizatorem spotkania jest administrator chmury SP73, osobą prowadzącą jest nauczyciel SP73

2. Link do spotkania zostanie udostępniony w dniu zebrania na szkolnej stronie internetowej www.sp73.waw.pl

3. Rodzic/opiekun po wybraniu linku zostanie przekierowany do okna logowania, w którym należy wpisać imię i nazwisko.

4. Rodzice/opiekunowie po zalogowaniu będą wpuszczani na zebranie przez organizatora spotkania. Prosimy cierpliwie poczekać

5. W zebraniu bierze udział osoba zaproszona, czyli rodzic/opiekun dziecka. Wyklucza się udział osób trzecich

6. Przed zebraniem rodzic/opiekun wyłącza mikrofon w aplikacji oraz wszelkie urządzenia mogące zakłócać przebieg spotkania (radio, telefon, telewizor itp.).

7. Zasady przebiegu spotkania ustala prowadzący spotkanie.

8. Rodzic/opiekun ma możliwość zadawania pytań do prowadzącego z użyciem mikrofonu. Osoba pragnąca zabrać głos podczas spotkania zgłasza swoją potrzebę przez podniesienie "łapki" (narzędzie w Teams) i czeka na zgodę prowadzącego spotkanie.

9. Zebrania nie można nagrywać, fotografować i udostępniać osobom trzecim.

10. W przypadku złamania zasad, organizator natychmiast przerywa spotkanie.

Zapraszamy Państwa na spotkanie i do śledzenia naszego serwisu WWW

Kontakt: