• Nasze Pierwszaki są już uczniami!

• Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, pierwszaki, są już oficjalnie przyjęci w poczet uczniów SP73. Uroczystość Ślubowania klas pierwszych odbyła się 13 października 2023r.
        • To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców oraz nas wszystkich - całej szkolnej społeczności.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

zdjęcie zbiorowe z uroczystości Ślubowania klas pierwszychzdjęcie zbiorowe z uroczystości Ślubowania klas pierwszychzdjęcie zbiorowe z uroczystości Ślubowania klas pierwszych

Po złożeniu ślubowania obie Panie Dyrektor: Marzena Mrozińska i Joanna Banaszek, dokonały symbolicznego aktu pasowania na ucznia. Od tej pory Pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej SP73.

Dzieci otrzymały szkolne tarcze, dyplomy oraz prezenty od Rady Rodziców. Nie zabrakło też występów artystycznych i słodkiego poczęstunku. W Galerii Zdjęć przedstawiamy jak wspaniale bawili się nasi najmłodsi uczniowie.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Paulina Prokop