• AKTUALNOŚCI

• E-lekcje! Praca zdalna 8-10 czerwca

• Szanowni Rodzice i Kochane Dzieci, witajcie w kolejnym tygodniu zdalnej nauki. Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Przed Wami tylko trzy dni nauki, a potem długi weekend. Po weekendzie już prawie WAKACJE.

• E-lekcje! Praca zdalna 2-5 czerwca

• Szanowni Państwo, Kochane Dzieci, w naszej szkole w dalszym ciągu zajęcia dydaktyczne odbywają się w formie nauczania zdalnego. Proponujemy jak zwykle ciekawe i interesujące zagadnienia i tematy. Bardzo prosimy o systematyczną i sumienną pracę.

• Dzień Dziecka - święto, które uszczęśliwia każdego młodego człowieka!

•  Międzynarodowy Dzień Dziecka – dzień ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących  praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych (1945) i obchodzony od 1955 w różne dni roku w różnych krajach członkowskich ONZ w Polsce  obchodzony jest 1 czerwca.

• E-lekcje! Praca zdalna 1 czerwca!

• Witamy Was serdecznie Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, na które wszyscy czekamy. Mamy nadzieję, że czas pandemii minie i będziemy się nimi mogli cieszyć. Przedsmak wakacyjnego szaleństwa poczujecie dziś, w poniedziałek.

• E-lekcje! Praca zdalna 25-30 maja

• Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci, witamy Was w kolejnym tygodniu pracy zdalnej. Niestety nadal nie możemy spotkać się w szkole, tej prawdziwej, z przerwami przepełnionymi dziecięcym gwarem, ławkami i tablicą, ale mamy nadzieję, że w końcu to nastąpi. Może to tylko nasze marzenia, ale przecież trzeba marzyć.

• DRAMA I TEATR zabawy terapeutyczno – rozwojowe (część 2)

• Zabawy, które Wam proponuję są realizowane według założeń arteterapii - teatroterapii, choreoterapii, czyli działań niedyrektywnych. Najważniejsze ich założenia to otwartość, spontaniczność, elastyczność, autentyczność i akceptacja! Pamiętajcie o tym i po prostu się bawcie, w tym trudnym czasie...

• Wytyczne MEN, CKE i GIS dotyczące przygotowania do egzaminów zewnętrznych

• Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych: ósmoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz zawodowego w 2020r.

• Nowe zmiany w sposobie funkcjonowania szkoły SP 73

• MEN podjęło decyzję o stopniowym uruchamianiu pracy placówek oświatowych. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zmian funkcjonowania naszej szkoły SP 73 oraz procedurami i wytycznymi dotyczącymi organizacji zajęć, uczestnictwa dzieci w zajęciach opracowanymi przez GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych

• E-lekcje! Praca zdalna 18-22 maja

• Szanowni Państwo, Kochane Dzieci, w naszej szkole w dalszym ciągu zajęcia dydaktyczne odbywają się w formie nauczania zdalnego. Przed nami kolejny tydzień takiej pracy.

• E-lekcje! Praca zdalna 11-15 maja

• Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci, niestety nie mamy dla Was najlepszych informacji. Jeszcze w tym tygodniu nie zaprosimy Was do „prawdziwej” szkoły. W dalszym ciągu pozostaje nam nauka zdalna.  DAMY RADĘ, BO JAK NIE MY, TO KTO?

• Grażyna Chmielewska
      • Paulina Siewierska