• baner Warszawa Talentów - rozwój doradztwa zawodowego w SP m.st. Warszawa
          • WARSZAWA TALENTÓW w SP 73

• Nasza szkoła w tym roku przystąpiła do projektu: Warszawa talentów - rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy.

Projekt skierowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych naszej szkoły. W ramach projektu w szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery, czyli miejsce, gdzie uczniowie będą mogli porozmawiać ze szkolnym doradcą zawodowym panią Danielą Bartosiak o swoich planach dotyczących wyboru szkoły czy zawodu.

Na konsultacje zapraszamy także rodziców.

• PUNKT INFORMACJI i KARIERY

• Punkt informacji i Kariery, w skrócie PIK, znajduje się na pierwszym piętrze w pracowni informatycznej nr 207 Spotkania odbywają się po wstępnym umówieniu za pomocą e-dziennika Librus.

Osoby zainteresowane konsultacjami prosimy o wcześniejszy kontakt ze szkolnym doradcą osobisty w godzinach pracy szkoły lub za pośrednictwem komunikatorów:

Każdy zainteresowany uczeń/uczennica - umawia się na I Spotkanie, na którym:

1. Precyzuje swoje oczekiwania dotyczące swojej dalszej edukacji/kariery.
          2. W ramach rozmowy doradczej zapoznaje się z  rzeczywistą sytuacją.
          3. Ustalamy termin II Spotkania.

Na II Spotkaniu:

1. Wspólnie omawiamy wszystkie istniejące możliwości dla ucznia/uczennicy.
          2. Ustalamy plan działania, aby osiągnąć cel.

UWAGA! Potwierdzenie terminu spotkania, ale również poinformowanie nauczyciela o nieobecności na spotkaniu – zawsze odbywać się będzie za pośrednictwem e-dziennika lub poczty: doradca.konsultant.2023@gmail.com, najpóźniej w dniu wyznaczonego spotkania – do godziny 15.00.

Szkolny Koordynator doradztwa zawodowego

Daniela Bartosiak