• Projekty Szkolne

• Projekty szkolne to krótkie cykle zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, w ramach których realizujemy własne programy autorskie lub uczestniczymy w inicjatywach zewnętrznych.

Ich realizacja wzmacnia nie tylko zdobywanie nowych wiadomości z różnych dziedzin. Realizacja projektów rozwija przede wszystkim kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie. Uczniowie zdobywają umiejętność pracy zespołowej, systematyczności i odpowiedzialności, doskonalą umiejętność samokształcenia.

Większość zadań projektowych realizujemy z wykorzystaniem narzędzi i technologii cyfrowych.

Realizacja projektów służy zdobywaniu kluczowych kompetencji XXI wieku.

• Nasze zawodniczki w Girls Camp w Am Mellensee

• 22.06.2023 19:24
            • W dniach od 26 do 29 maja 2023 r. dziewczęta uprawiające sport w UKS „Orlęta”, działającym przy naszej szkole, wzięły udział w kilkudniowym campie, który odbył się w niemieckiej miejscowości Am Mellensee.
            • Reklama dźwignią kultury!

• 20.09.2022 02:12
            • W ramach promocji działań związanych z upowszechnianiem wiedzy o dziedzictwie kulturowym Warszawy oraz ochroną i opieką nad zabytkami klasa 8c realizuje projekt edukacyjny "Reklama dźwignią kultury".
            • Dekalog Internauty

• 26.06.2022 21:22
            • Projekt zespołowy Dekalog Internauty był realizowany w klasach 4-5 w ramach autorskiego programu Cyfrowe Obywatelstwo, cyklu zajęć przygotowujących do życia w społeczeństwie pełnym technologii.